Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 34 on Sat Aug 10, 2019 2:42 pm
Σύνδεσμοι
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum

 

 Η πρωτη αποστολη

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Hidan
Chūnin
Chūnin
Hidan


Posts : 23


Ninja Profile
Allegiance: Amegakure
Clan:
Rank: Chūnin

Η πρωτη αποστολη Empty
PostSubject: Η πρωτη αποστολη   Η πρωτη αποστολη Icon_minitimeTue May 25, 2010 8:20 pm

Μετα απο παρα πολυ καιρο εκπαιδευσης.Επιτελους ειχα γινει επισημα Chunin.Ειμουν απιστευτα χαρουμενος.Οι προπονητες μου συνεχεια ελεγαν οτι ειμαι πολυ ταλαντουχος και δυνατος.Αλλα ποτε δεν επερνα σωστες αποφασεις.Παντα κατι γινονταν και εμπλεκα σε μπελαδες.Ετσι με ολα αυτα,Καθυστερησα αρκετα να Προαχθω."Αν βελτιωνε τον χαρακτηρα του θα επερνε προαγωγη απο το δευτερο ετος."Συνεχεια ελεγαν.Τελος παντων,επιτελους καταφερα να προαχθω και να αρχισω κι εγω να κανω αποστολες σαν τους αλλους.Μια μερα με ξυπνησαν οι γονεις μου.
-Hidan! Ξυπνα υπναρα! Εφτασε μια επιστολη για σενα.Μαλλον καποια αποστολη.Κανονισε να καθυστερησεις απο την πρωτη μερα!
-Χμμμμμ?Τι εγινε?Ασε με λιγο να κοιμηθω.Οι αποστολες μπορουν να περιμενουν.
-Αααααα εσυ δεν περνεις απο λογια.Ωρα να περασουμε σε δραστικοτερες μεθοδους.

Πηρε ενα κουβα με παγωμενο νερο και μου το εριξε ολο στην μουρη.
-Να παρει! Τι κανεις?!Τρελαθηκες?
-Δεν θα σε αφησω να κοιμηθεις και να χασεις την πρωτη σου αποστολη με τιποτα!Σηκω,ντυσου,φαε πρωινο,διαβασε την επιστολη και πηγαινε εκει που πρεπει!
-Καλα,καλα σερβιρε το πρωινο και ερχομαι.

Ετσι ντυθηκα και πηγα στην κουζινα.
-Τρωγε γρηγορα!Θα αργησεις!
Με το ενα χερι ετρωγα λιγο ψωμι με μελι και με το αλλο διαβαζα την επιστολη.
Ετσι οταν εφαγα,εφυγα βιαστικα απο το σπιτι για να μην αργησω
Back to top Go down
Hidan
Chūnin
Chūnin
Hidan


Posts : 23


Ninja Profile
Allegiance: Amegakure
Clan:
Rank: Chūnin

Η πρωτη αποστολη Empty
PostSubject: Re: Η πρωτη αποστολη   Η πρωτη αποστολη Icon_minitimeTue May 25, 2010 8:37 pm

Η αποστολη μου ηταν να παω στο βορειο κομματι του χωριου για να πολεμισω με εναν μαθητη ο οποιος τραυματισε τον προπονητη του επειδη πιστευε οτι εξαιτιας του δεν περασε τις δοκιμασιες για να προαχθει σε Chunin.Ο συγκεκριμενος μαθητης,το ειχε σκασει και προσπαθουσε να βγει απο το χωριο.Εγω επρεπε να τον νικησω και να τον παω πισω για να τιμωρηθει.Ετσι εφτασα τρεχοντας στο σημειο που ηταν η αποστολη μου.Στον οριζοντα ειδα μια μορφη να τρεχει ασταματητα.Εγω μιας και δεν φημιζομουν για την ταχυτητα μου.Προσπαθησα να τον πιασω εξυπνα.Ετσι εκοψα δρομο απο ενα μικρο δρομακι,για το οποιο δεν ηξεραν πολλοι.Ετσι μετα απο λιγα λεπτα,εφτασα στο σημειο απο το οποιο θα περναγε και κρυφτηκα πισω απο ενα κτιριο για να τον αιφνιδιασω.


Last edited by Hidan on Wed May 26, 2010 9:28 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Hidan
Chūnin
Chūnin
Hidan


Posts : 23


Ninja Profile
Allegiance: Amegakure
Clan:
Rank: Chūnin

Η πρωτη αποστολη Empty
PostSubject: Re: Η πρωτη αποστολη   Η πρωτη αποστολη Icon_minitimeTue May 25, 2010 9:00 pm

Μετα απο λιγο,τον ειδα να τρεχει προς το μερος μου.Καθησε στην αλλη μερια του κτιριου εχοντας λαχανιασει.
-Φιουυυυυ γλυτωσα.Αλλα τι παραξενο...Κανεις δεν προσπαθησε να με σταματησει.Γιατι αραγε?
Ειπε μιλοντας μονος του.Εγω εν το μεταξυ πηδηξα στην κορυφη του κτιριου και στεκομουν ακριβως απο πανω του.
-Ξερεις δεν γλωτωσες ακομα.Πρεπει να περασεις απο εμενα πρωτα για να φυγεις απο το χωριο.
-Ν-να παρει!Και ημουν τοσο κοντα...Ωραια λοιπον αν ειναι ετσι...

Ειπε και εβγαλε δυο μαχαιρια απο τις θηκες τους.
-Χαχαχαχαχα τι οπλα ειναι αυτα?Τα εκλεψες απο την κουζινα της μανας σου?
-Θα δεις ανοητε!Κανεις δεν με προσβαλει ετσι!

Μου ειπε και επιτεθηκε.Δεν ηταν ιδιαιτερα δυνατος και ετσι αποφευγα με ευκολια τα χτυπηματα του.
Εβγαλα και εγω το Kunai μου και αρχισα να τρεχω προς το μερος του


Last edited by Hidan on Wed May 26, 2010 9:29 am; edited 2 times in total
Back to top Go down
Naruto
Administrator
Administrator
Naruto


Posts : 106


Ninja Profile
Allegiance: Konohagakure
Clan:
Rank: Kage

Η πρωτη αποστολη Empty
PostSubject: Re: Η πρωτη αποστολη   Η πρωτη αποστολη Icon_minitimeTue May 25, 2010 10:37 pm

Φίλε Hidan,
Θα σε παρακαλούσα να είσαι λίγο πιο ρεαλιστής στην ιστορία σου,σε σχέση με το concept του Naruto.Οι δάσκαλοι δεν δίνουν αυτοί προαγωγή στους Genin,αλλά οι Genin πρέπει να περάσουν κάποιο σετ από δοκιμασίες,το οποίο και θα τους οδηγήσει στην προαγωγή τους.Είναι "λίγο" υπερβολή ένας shinobi επιπέδου Genin να σκοτώνει κάποιον Jonin.Επίσης,στο Amegakure δεν υπάρχουν βουνά,είναι μια "τσιμεντούπολη"!Ένα ακόμα λαθάκι που πρέπει να αποφεύγεις είναι,να μην αναφέρεις στην ιστορία σου αντικείμενα τα οποία δεν είναι στην κατοχή σου,όπως katana.

Αυτά από εμένα.Καλό role playing!
Wink
Back to top Go down
https://rpg-naruto.rpg-board.net
Hidan
Chūnin
Chūnin
Hidan


Posts : 23


Ninja Profile
Allegiance: Amegakure
Clan:
Rank: Chūnin

Η πρωτη αποστολη Empty
PostSubject: Re: Η πρωτη αποστολη   Η πρωτη αποστολη Icon_minitimeWed May 26, 2010 11:16 am

Ετσι αρχησε η μαχη.Απεφευγα συνεχως τις επιθεσεις του.Καποια στιγμη πηδηξα πανω σε ενα κτιριο.Αυτος πηγε να κανει το ιδιο.Ετσι πηδαω κατω και ενω ημουν στον αερα του ριχνω μια δυνατη κλοτσια στον ωμο.Ενω ηταν ακομα στον αερα τον πιανω και τον χτυπαω με το κεφαλι στο εδαφος.Ειχε ματωσει απο το κεφαλι απιστευτα και ειχε μεινει αναισθητος.Στο εδαφος ειχε ανοιξει μια μεγαλη τρυπα και ειχε ραγισει το πεζοδρομιο.Σηκωθηκα και οταν καθαρισε η σκονη δεν ηταν κανεις εκει.
-Να παρει!Τι εγινε?Ειναι καπιου ειδους τεχνικη με Illusions?
-Ειναι ακομα αδυναμη αλλα και παλι ειναι αρκετη!Χαχαχαχα
-Χμμμ εισαι τελειος ανοητος αν νομιζεις οτι με τα ανοητα Illusion σου θα με νικησεις...
-Θα το δουμε αυτο.

Του ειπα και με το Kunai μου του καρφωσα το στηθος.
Αλλα και παλι ηταν Illusion.Αυτη τη φορα αυτος ο τυπος ειχε χαθει τελειως απο το οπτικο πεδιο μου.
Μετα απο λιγο μπορουσα να τον δω να τρεχει μεσα στα σοκακια για να μου ξεφυγει.
Back to top Go down
Hidan
Chūnin
Chūnin
Hidan


Posts : 23


Ninja Profile
Allegiance: Amegakure
Clan:
Rank: Chūnin

Η πρωτη αποστολη Empty
PostSubject: Re: Η πρωτη αποστολη   Η πρωτη αποστολη Icon_minitimeWed May 26, 2010 11:46 am

Ετρεχα απο πισω του για πολυ ωρα.Καποια στιγμη ομως τον εχασα γιατι μαλλον ηξερε τα σοκακια απ'εξω.Ετσι τον εχασα και αρχισα να τον ψαχνω για ατελειωτες ωρες.Ειχα απελπιστει καπως και ετσι αρχισα να ρωταω τους κατοικους αν τον ειδαν
-Μηπως ειδατε εναν τυπο με μαυρα μαλλια σχετικα ψηλο να τρεχει σαν να προσπαθει να ξεφυγει
-Ναι απο εκει πηγε!

μου ειπε και μου εδειξε εναν κεντρικο δρομο.
-Να παρει!Ποσο κοτα μπορει να ειναι...Τρεχει αναμεσα στο κοσμο για να μην μπορω να του επιτεθω
Ετσι αρχησα να τον ακολουθω για να περιμενω να τον κλεισω σε καπια αδιεξοδο ετσι ωστε να μην μπορει να ξεφυγει
Back to top Go down
Hidan
Chūnin
Chūnin
Hidan


Posts : 23


Ninja Profile
Allegiance: Amegakure
Clan:
Rank: Chūnin

Η πρωτη αποστολη Empty
PostSubject: Re: Η πρωτη αποστολη   Η πρωτη αποστολη Icon_minitimeThu May 27, 2010 11:45 am

Καποια στιγμη ειδα τον Avaton να μιλαει με μια γνωστη μου.Αυτος ειχε σε ολο του το σωμα κατι σαν δερματινες ζωνες.Ειμουν πολυ απασχολιμενος για να τους μιλησω,ετσι τους χαιρετησα και συνεχισα να τρεχω προς το μερος του αλλου.Καποια στιγμη εστριψε σε μια αδιεξοδο.Πηδηξα ψηλα και εμφανιστηκα μπροστα του.
-Χαχαχαχα ανοητε τωρα που δεν μπορεις να τρεξεις,Θα σε διαλυσω
-Να-Να παρει!Δεν με εχασες στον κοσμο?
-Λοιπον ωρα να τελειωνουμε με αυτο...Δεν πρεπει να σου εχει μεινει και πολυ Chakra οποτε δεν νομιζω να μπορεις να βγαλεις αλλα Illusion

Βγαζω το Kunai μου και τον καρφωνω στον ωμο.Αυτος πεφτει κατω μες τα αιματα.
-Ξερεις τι με νευριαζει περισοτερο απο τους αδυναμους αντιπαλους?Οι δειλοι αντιπαλοι!
Ετσι του ριχνω μια κλοτσια στο στηθος.Αυτος πεταχτηκε σε ενα τοιχο και εβηχε αιμα.
-Εισαι τυχερος που δεν μου εδωσαν εντολη να σε σκοτοσω...
Back to top Go down
Hidan
Chūnin
Chūnin
Hidan


Posts : 23


Ninja Profile
Allegiance: Amegakure
Clan:
Rank: Chūnin

Η πρωτη αποστολη Empty
PostSubject: Re: Η πρωτη αποστολη   Η πρωτη αποστολη Icon_minitimeThu May 27, 2010 12:10 pm

Ετσι τον σηκωσα στον ωμο μου και αρχισα να τον πηγαινω στον Kage για να
αποφασισει την τιμωρια του.Ο αλλος με παρακαλουσε να τον αφησω να φυγει.Τον χτυπαω με δυναμη στο κεφαλι και πεφτει αναισθητος.Τον ξανασηκωνω και τον πηγαινω στον Kage του χωριου.

-Λοιπον αυτος ειναι,μου πηρε πολυ ωρα να τον πιασω.
-Συγχαριτητρια Hidan τα καταφερες αρκετα καλα στην πρωτη σου αποστολη
-Λοιπον την αμοιβη μου θα την παρω τωρα η θα την στειλετε σπιτι μου?
-Χαχαχαχα μην εισαι ανυπομονος,πηγαινε στον υπευθυνο και δωστου αυτο το χαρτι.Αυτο το χαρτι επιβαιβεωνει οτι ολοκληρωσες την αποστολη σου και πρεπει να παρεις την αναλογη αμοιβη.
-Οκ παω

Βγαινω εξω απο την αιθουσα και παω στο γραφειο για τις αμοιβες.Αφηνω το χαρτι εκει.
-Φερε τα λεφτα και γρηγορα.Εχω και αλλες δουλειες να κανω.
Αυτος καπως ξαφνιασμενος μου δινει ενα πουγκι νομισματα.Το πηρα και εφυγα απο το κτιριο.
Back to top Go down
Hidan
Chūnin
Chūnin
Hidan


Posts : 23


Ninja Profile
Allegiance: Amegakure
Clan:
Rank: Chūnin

Η πρωτη αποστολη Empty
PostSubject: Re: Η πρωτη αποστολη   Η πρωτη αποστολη Icon_minitimeThu May 27, 2010 12:54 pm

Αποφασισα να παω σε ενα παλιο και εγκαταλελειμενο κτιριο για να αρχησω
την προπονηση.Ειχα να προπονηθω αρκετο καιρο σε κατι ετσι επρεπε να
ξεσκουριασω λιγο.Αποφασισα να προπονηθω στο Ninjutsu,Ετσι αφου εφαγα κατι για να παρω δυναμεις πηγα στο κτιριο.Το κτιριο ηταν τελειο για προπονηση αφου ηταν τελειως αδειο μεσα και επισης ειχε τεραστιες κολονες που με βοηθουσαν να προπονηθω στο Taijutsu οταν ημουν μικροτερος.Ετσι μπηκα στο κτιριο και αρχησα να κανω προθερμανση.
Back to top Go down
Hidan
Chūnin
Chūnin
Hidan


Posts : 23


Ninja Profile
Allegiance: Amegakure
Clan:
Rank: Chūnin

Η πρωτη αποστολη Empty
PostSubject: Re: Η πρωτη αποστολη   Η πρωτη αποστολη Icon_minitimeSat May 29, 2010 4:09 pm

Μετα απο αρκετες ωρες εξαντλητικης προπονησης,Γυρησα στο σπιτι μου.
Ειχα καταφερει να αναπτυξω τεραστια ταχυτητα στα Hand-Seals.
Πηγα στο δωματιο μου και επεσα εξαντλημενος στο κρεβατι.
Ενω κοιμομουν,ειδα ενα παραξενο εφιαλτη.
Ειδα οτι ημουν ξαπλωμενος σε ενα σκοτεινο δωματιο.
Για καποιο παραξενο λογο δεν μπορουσα να σηκωθω.
Ημουν μεσα σε ενα κοκκινο κυκλο με ενα τριγωνο μεσα του.
Καποια στιγμη ηρθε ενας τυπος που φοραγε μια μαυρη κουκουλα και με μαχαιρωσε στην καρδια.
Back to top Go down
Hidan
Chūnin
Chūnin
Hidan


Posts : 23


Ninja Profile
Allegiance: Amegakure
Clan:
Rank: Chūnin

Η πρωτη αποστολη Empty
PostSubject: Re: Η πρωτη αποστολη   Η πρωτη αποστολη Icon_minitimeSun May 30, 2010 5:03 pm

-Μμμμμ? Τι παραξενο ονειρο....
Ειπα και σηκωθηκα απο το κρεβατι.Ειχε ηδη αρχισει να ξημερωνει.
Ετσι βγηκα απο το σπιτι και αρχισα να κατευθηνομαι για αλλη μια φορα
στο εγκαταλελειμενο κτιριο.Ειχα αποφασησει να συνεχισω την προπονηση του Ninjutsu
Αυτη τη φορα η προπονηση μου θα ηταν πολυ διαφορετικη απο την προηγουμενη...
Back to top Go down
Sponsored content





Η πρωτη αποστολη Empty
PostSubject: Re: Η πρωτη αποστολη   Η πρωτη αποστολη Icon_minitime

Back to top Go down
 
Η πρωτη αποστολη
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Hidden Villages :: Land of Rain :: Amegakure-
Jump to: