Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Who is online?
In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None

Most users ever online was 34 on Sat Aug 10, 2019 2:42 pm
Σύνδεσμοι
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum
free forum

 

 Katon: Gōkakyū no Jutsu

Go down 
2 posters
AuthorMessage
frostman
Chūnin
Chūnin
frostman


Posts : 44


Ninja Profile
Allegiance: Kumogakure
Clan: Uchiha
Rank: Chūnin

Katon: Gōkakyū no Jutsu Empty
PostSubject: Katon: Gōkakyū no Jutsu   Katon: Gōkakyū no Jutsu Icon_minitimeThu Jun 03, 2010 8:40 am

-Για να καταφέρεις να πετύχεις το Katon: Gōkakyū no Jutsu πρέπει να είσαι ένας κανονικός Uchiha αφού όποιος καταφέρνει να χρησιμοποιήσει αυτό το justu αναγνωρίζονται ως ενήλικες πλέον στην clan των Uchiha. Τι λες μπορείς να τα καταφέρεις?
-Είμαι έτοιμος να δοκιμάσω, είπα στον αδερφό μου όλο χαρά αφού θα μάθω το πρώτο μου justu από την clan μου
Back to top Go down
frostman
Chūnin
Chūnin
frostman


Posts : 44


Ninja Profile
Allegiance: Kumogakure
Clan: Uchiha
Rank: Chūnin

Katon: Gōkakyū no Jutsu Empty
PostSubject: Re: Katon: Gōkakyū no Jutsu   Katon: Gōkakyū no Jutsu Icon_minitimeThu Jun 03, 2010 8:56 am

Έτσι ο αδερφός μου, μου έδειξε τα hand seals που χρειάζονται για να το κάνω, snake, ram, monkey, boar, horse και τέλος tiger. Ύστερα μου έδειξε πως να κάνω πάρω την βαθιά ανάσα και να πάω τα chakra από το στόμα μου και να τα μεταφέρω στο στήθος μου για να κάνω την εκπνοή ώστε να να καταφέρω να βγάλω την μπάλα φωτιάς από το στόμα μου.
Back to top Go down
frostman
Chūnin
Chūnin
frostman


Posts : 44


Ninja Profile
Allegiance: Kumogakure
Clan: Uchiha
Rank: Chūnin

Katon: Gōkakyū no Jutsu Empty
PostSubject: Re: Katon: Gōkakyū no Jutsu   Katon: Gōkakyū no Jutsu Icon_minitimeThu Jun 03, 2010 9:09 am

Αν και προσπαθούσα το μόνο που κατάφερνα να κάνω ήταν μία φλογίτσα η οποία έσβηνε σχεδόν κατευθείαν. Δεν μπορεί κάτι κάνω λάθος. Έτσι ξαναρώτησα τον αδερφό μου και μου είπε ένα μυστικό που στην επόμενη προσπάθειά μου απέδωσε καρπούς κάνοντας μία σεβαστή μπάλα φωτιάς η οποία ήταν αρκετά μεγάλη αν και η διάρκεια της δεν μου φάνηκε ικανοποιητική.
Back to top Go down
frostman
Chūnin
Chūnin
frostman


Posts : 44


Ninja Profile
Allegiance: Kumogakure
Clan: Uchiha
Rank: Chūnin

Katon: Gōkakyū no Jutsu Empty
PostSubject: Re: Katon: Gōkakyū no Jutsu   Katon: Gōkakyū no Jutsu Icon_minitimeThu Jun 03, 2010 9:15 am

Με αυτές τις προσπάθειες συνέχισα μέχρι το μεσημέρι όπου κάθισα με τον αδερφό μου και φάγαμε. Κατά την διάρκεια του μεσημεριανού τον άκουγα με προσοχή για να μάθω από αυτόν. Μέτα το φαγητό συνεχίσαμε την προπόνηση αλλά χωρίς το κάτι αξιόλογο να συμβεί. Έτσι τα παρατήσαμε για να είμαστε ξεκούραστοι στην αυριανή προπόνηση.
Back to top Go down
frostman
Chūnin
Chūnin
frostman


Posts : 44


Ninja Profile
Allegiance: Kumogakure
Clan: Uchiha
Rank: Chūnin

Katon: Gōkakyū no Jutsu Empty
PostSubject: Re: Katon: Gōkakyū no Jutsu   Katon: Gōkakyū no Jutsu Icon_minitimeThu Jun 03, 2010 9:22 am

Την επόμενη μέρα η προπόνηση απέδωσε καρπούς και όχι μόνο εγώ αλλά και ο αδερφός μου χαρήκαμε. Τις επόμενες μέρες είχα καταφέρει σιγά-σιγά να βελτιώνομαι και να καταφέρνω να κάνω σχεδόν τέλεια το Katon: Gōkakyū no Jutsu.
-Τώρα είσαι ένας έφηβος Uchiha, μου είπε ο αδερφός μου, όλοι οι Uchiha θα σε αναγνωρίζουν.



Τέλος εκπαίδευσης
Back to top Go down
Naruto
Administrator
Administrator
Naruto


Posts : 106


Ninja Profile
Allegiance: Konohagakure
Clan:
Rank: Kage

Katon: Gōkakyū no Jutsu Empty
PostSubject: Re: Katon: Gōkakyū no Jutsu   Katon: Gōkakyū no Jutsu Icon_minitimeThu Jun 03, 2010 12:48 pm

Συμπλήρωσες επιτυχώς πέντε δημοσιεύσεις των,τουλάχιστον,τριών γραμμών.
Εκπαιδεύτηκες στο Katon: Gōkakyū no Jutsu
Αποτέλεσμα: +Katon: Gōkakyū no Jutsu
Τέλος εκπαίδευσης.
Back to top Go down
https://rpg-naruto.rpg-board.net
Sponsored content





Katon: Gōkakyū no Jutsu Empty
PostSubject: Re: Katon: Gōkakyū no Jutsu   Katon: Gōkakyū no Jutsu Icon_minitime

Back to top Go down
 
Katon: Gōkakyū no Jutsu
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Training :: Εκπαίδευση Jutsu-
Jump to: